כללי
 • איזה אתרים ניתן לארח על שרתי אבולוציה VIP ?

  כמעט כל דבר חוקי. אנו מארחים אתרי תדמית, בלוגים, פורומים, קהילות וירטואליות, מערכות מסחר אלקטרוני, פורטלים מקצועיים ואתרי תוכן עשירים.

  קרא עוד

 • איזה אתרים לא ניתן לארח אבולוציה VIP?

  כל אתר לא חוקי לפי חוקי מדינת ישראל. אתרי הסתה, שנאה, פורנוגרפיה על כל סוגיה, תוכנות פיראטיות, סרטים ומוסיקה וכל מדיה אחרת מוגנים בזכויות יוצרים ולאחרונה עקב חוקים שנוספו בישראל בנושאי מאגרי מידע אנו לא מארחים מאגרי מידע העונים להגדרה לפי חוקי מדינת ישראל מאגרי מידע. לקוחות עסקיים וארגוניים המעוניינים לארח מאגרי מידע נידרשים למלא טופס שיפוי וכיסוי אחריות משפטית כנותן שירות – צד ג’ למאגר, וכמו כן לקוחות אלה נידרשים לשרות מסוג "שרת ייעודי" בלבד. למען הסר ספק, לא ניתן לארח מאגרי מידע המוגדרים כך לפי החוק על אף אחד מהשרתים השיתופיים שאבולוציה VIP או על מערכות מחשוב ענן  אנו ממליצים להתיעץ ישירות עם משרד המשפטים לגבי עמידה בכללים והחוקים הרלוונטיים השונים.

  קרא עוד

 • למה לא לארח את האתר שלי בחברות הגדולות? מה היתרון של אבולוציה VIP?

  עוד החברות הגדולות מתעסקות עם הרבה סוגים של שירותים, אנו מתמקדים ומתמחים אך ורק בתחום אירוח האתרים. אנו יודעים להתאים חומרה לתוכנה, לממשקי ניהול וכדומה. צוות התמיכה שלנו מכיר היטב את רוב האפליקציות הקיימות באתרים ומסוגלים לתת תמיכה טובה יותר ללקוחות. חלק מהשירותים שונים בתכלית בתחום ההוסטינג ואנו פשוט עושים את זה טוב יותר. אנו משאירים לחוות להתעסק במה שהן אמורות לעשות הכי טוב – לספק קישוריות חזקה לאינטרנט ותשתיות מתאימות לאירוח שרתים.

  קרא עוד

 • מה ההבדל בין Linux ל-Windows? כיצד יודעים איזה שרת צריך?

  אנו ממליצים לארח את האתר על שרתי לינוקס כברירת מחדל, אלא אם כן האתר עושה שימוש בשפת ASP או ASP.NET. במידה וכן, האפשרות היחידה לארח את האתר תהיה על <a title=”אחסון אתרים ווינדוס מאמר מורחב בנושא הבדלים בין שרתי Linux לשרתי Windows ניתן למצוא כאן:<br/> <a

  קרא עוד

 • כיצד ניתן להגן על חשבון האחסון מפני פריצה או גניבת נתונים?

  השתדל/י לא להשתמש במחשבים ציבוריים כגון אינטרנט-קפה, בתי ספר, אוניברסיטאות ומקומות אחרים בהם יש להרבה אנשים גישה למחשבים. במידה והאתר משתמש בכלים דינמיים לדוגמא phpNuke, phpBB, Oscommerce, צריך לדאוג באופן מתמיד לעדכונים ותלאי אבטחה שמפורסמים ע&quot;י המפתחים. המרשם הבטוח ביותר לפריצה הוא התקנת תוכנת שרת והזנחתה. כמו כן יש לדאוג שסקריפטים עובדים עם הרשאות מינימליות וכמו כן בסיסי נתונים עובדים עם הרשאות מתאימות.

  קרא עוד

 • האם יש גישה ללוגים של האתר?

  כן, יש גישה מלאה ללוגים לפחות ל-5 ימים אחורה

  קרא עוד

 • מתי הסטטיסטיקות מתעדכנות?

  פעם ביום, קרוב לוודאי בשעות הלילה, תלוי בשרת ומתי כל מערכת מגיעה לנתח את הלוגים של האתר שלך

  קרא עוד

 • אילו מערכות סטטיסטיקה יש ב אבולוציה VIP

  אנו מספקים במסגרת ממשקי הניהול מספר מערכות סטטיסטיקה כגון

  קרא עוד

 • כיצד נמדדת התעבורה?

  . ניתן להוסיף תעבורה דרך ממשק הניהול. חריגות בתעבורה יתוספו לחשבון בסוף כל חודש

  קרא עוד

 • האם ניתן להגביל את התעבורה לאתר על מנת לא לשלם עבור חריגות?

  על שרתי Linux, כן. בממשק הניהול, בעמוד Web-Options ישנה פונקציה הנראת

  קרא עוד

 • מה קורה אם מוסיפים משאבי מערכת דרך ממשק הניהול באמצע החודש?

  מספר הימים הנותרים עד סוף החודש, לפי 30 יום בחודש.מסמך אחד בנושאאתרים באינטרנט</a> מסביר באופן מפורט כיצד לשפר את האתר לאינדוקס בגוגל, וכמו כן מסמך בנושא אשר מתרכז יותר במנוע החיפוש גוגל.

  קרא עוד

 • כיצד מקדמים אתרים בגוגל?

  לנוחיות לקוחותינו רכבנו מספר מאמרים עם מידע אודות קידום אתרים. מסמך אחד בנושא מסביר באופן מפורט כיצד לשפר את האתר לאינדוקס

  קרא עוד