+

אתרי אינטרנט

+

שנות ניסיון

%

שרידות בענן

על החברה

אבולוציה VIp פועלת בתחום ה Hosting, אחסון אתרים, שרתים וירטואלים, מחשוב ענן, שרתים יעודיים ופיתוח מוצרים לניהול שרתים וחברות הוסטינג החל משנת 2006, החברה הינה בעיקרה חברה לאחסון אתרים ומאחסנת כ- 20,000 אתרי אינטרנט ונותנת תמיכה ושירות לחברות מובילות במשק הישראלי.
כחברה טכנולוגית ושירותית שמספקת שירותי אחסון אתרים הצבנו לעצמנו 3 יעדים חשובים המהווים את הקו המנחה שלנו לאורך כל השנים:
  1. להיות בחזית הטכנולוגיה ע”י מתן פתרונות מובילים בצורה פשוטה וקלה להפעלה.
  2. לתת שירות מקצועי, הוגן ואישי ללקוחותינו.
  3. לשמר את העובדים האיכותיים בחברה ע”י יצירת אווירה משפחתית וחמה.

הצוות המקצועי

בשונה מאשר חברות אחסון אתרים מסורתיות אשר הידע שלהן לרוב מסתכם בניהול שרתים בלבד.
אצלנו ב- EvolutionVip – חברת אחסון אתרים כל אנשי הצוות הטכני בעלי הכשרה של תוכניתנים ואנשי מסדי נתונים (DBA) עם ניסיון רב בתחום (כמותית ואיכותית) במגוון מאוד רחב של מערכות הפעלה, מסדי נתונים וסביבות פיתוח.

תשתיות

אבולוציה VIP פרשה את התשתיות שלה ב-3 חוות השרתים העיקריות בישראל וזאת לאחר בדיקה שהן עומדות בתקנים בינלאומיים ומאובטחות. בכל אחת מהחוות יש לאבולוציה ארונות תקשורת עם שרתים, ציוד תקשורת ואבטחה מהשורה הראשונה.

חומרה

שיטת העבודה הינה עבודה עם יצרניות מובילות בלבד (Brand) בכל תחום:
תקשורת ואבטחת מידע:
 Cisco, F5, Juniper, Fortinet
שרתים:
 IBM, HP, DELL
פתרונות אחסון וגיבוי (Storage):
EMC, Netapp

 

חומרה ותשתיות

אבולוציה VIP פרשה את התשתיות שלה ב-3 חוות השרתים העיקריות בישראל וזאת לאחר בדיקה שהן עומדות בתקנים בינלאומיים ומאובטחות. בכל אחת מהחוות יש לאבולוציה ארונות תקשורת עם שרתים, ציוד תקשורת ואבטחה מהשורה הראשונה.

שיטת העבודה הינה עבודה עם יצרניות מובילות בלבד (Brand) בכל תחום:
פתרונות אחסון וגיבוי (Storage):